برخلاف اکثر آموزش های موجود در بازار این محصول تولید داخل بوده و از صفر تا صد آن

توسط بانوی ایرانی آموزش داده می شود .

درباره مدرس آموزش های یوگای صورت بیشتر بدانید


فاطمه نعمتی

فاطمه نعمتی هستم،مدرس آموزش های یوگای صورت و گردن. وقتی به گذشته خودم نگاه می کنم و می بینم که از دیر باز در زیرزمین منزلمان در تکاپوی ساخت کرمهای دست و صورت بودم و یا در داروخانه ها یا عطاری ها بدنبال خرید مواد اولیه جهت ساخت کرم های خودم بودم، متوجه می شوم که زیبایی و محافظت ازش اونم بصورت ارگانیک و طبیعی بدون عوارض جانبی، جزو دغدغه های اولیه زندگی من بوده هست! من این آموزش ها رو از روی متد های ثابت شده خارجی یادگرفتم و روی خودم پیاده کردم و چون تاثیر اون رو روی شادابی و لطافت پوست صورتم و نوسازی ماهیچه های صورت و گردن دیدم،تصمیم گرفتم این آموزش رو بین خانمها و آقایونی که دغدغه زیبایی و جذابیت دارند، گسترش بدم. امید دارم براتون مفید واقع بشه

نظر خریداران در مورد ماتمرینات خیلی مفیدن. چون باعث ورزیده شدن ماهیچه های صورت میشه که کلا در طی سالها فراموش شده بودن.همان هفته اول متوجه کشیدگی پوست صورت و بخصوص ناحیه گردن شدم. الان هفته سوم هستم.


مریم


بعد از سه هفته کم شدن میزان غبغب زیر چانم رو می بینم. انحناء استخوان فکم نیز شکیل تر شده. متوجه شدم برای گرفتن نتیجه بهتر تو این برنامه عدم عجله و صبور بودن بهمراه داشتن تمرکز در حین انجام تمرین، حرف اول رو میزنه.. .ممنونم


فاطمه


تمرین مربوط به ماهیچه بالای چشم ها، خیلی زود جواب میده! حتی بلافاصله بعد از یکبار انجام تمرین متوجه بالا کشیده شدن ابرو و زیبا شدن فرم چشم و ابروها شدم. سپاسگزارم بابت تمرین های آسون و خوبتون.


پریسا


حس می کنم صورتم داره فرم جدید و خوبی می گیره. تمرینات در کل باعث شادابی و طراوت صورتم شده. و از اینکه این آموزش ها توسط یک بانوی ایرانی می باشد برای بنده بسیار قابل توجه بود .


نرگس

×

نمونه محصول رایگان بالای چشم مشاهده